Lietuva puošiasi „Statidos projektai“ gaminiais

Patikima gamybos ir paslaugų bendrovė – būtent taip apie mūsų įmonę atsiliepia klientai ir partneriai. Mes džiaugiamės tokiu įvertinimu. Jis brendo ilgus metus.

Įgyti vis didesnį pasitikėjimą, būti geriausiai klientų poreikius tenkinančia gamybos ir paslaugų įmone, patikimu verslo partneriu, teikiančiu naujoviškus bei kokybiškus sprendimus, reikalingus sėkmingai plėsti verslą – tokia mūsų misija.

Didžiausias mūsų turtas – ilgametė patirtis, aukšta darbuotojų kvalifikacija ir nuolat atnaujinama įranga bei technologijos.
Ką galime pasiūlyti? Iš įvairių statybinių plieninių konstrukcijų bei aliuminio-stiklo gaminame fasadus, langus, duris, stogines ir švieslangius, WC pertvaras. Didelę paklausą turi plastikiniai langai bei durys.

Užsukite į „Megos“ prekybos ir laisvalaikio centro Kaune žiemos sodą ir pasižvalgykite: visos metalo konstrukcijos čia – „Statidos projektai“ specialistų darbas. Aliuminio konstrukcijų fasadus, langus, duris projektavome, gaminome ir montavome moderniems „Senukų“ prekybos centrams Klaipėdoje, Vilniuje, Panevėžyje, Utenoje, Alytuje, o taip pat Sveikatingumo centrui su baseinų ir pirčių kompleksu Vaizgaikiemyje (Prienų raj.), viešbučiui „Via Baltica“ (Kauno raj.) ir daugeliui kitų objektų. Iš užsakovų dažnai girdime, kad mūsų gaminamos statybinės plieninės konstrukcijos yra aukštos kokybės. Esame atestuota įmonė, kuriai suteikta teisė atlikti statybos darbus „ypatingų“ statinių kategorijoje, įvairių gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų grupėse.

Būti pirmaujančia, nuolat augančia, profesionalia gamybos ir paslaugų lydere Lietuvos statybų rinkoje – tokia mūsų vizija. Ją įgyvendindami kasdieniniame darbe siekiame kuo aukštesnės gaminių ir paslaugų kokybės, operatyvios gamybos, stengdamiesi patenkinti kiekvieną klientą, rūpindamiesi darbuotojų kompetencija ir veiklos pelno didėjimu.

Kodėl verta dirbti su „Statidos projektai“? Mes siūlome kokybiškus gaminius ir paslaugas konkurencinga kaina. Mes žinome, ką reikia daryti ir kaip tai reikia daryti. Mes džiaugiamės, kai mūsų paslaugos ir patirtis duoda naudą klientams ir prisideda prie jų verslo sėkmės.

Dirbkime kartu!

KODĖL VERTA RINKTIS MUS

2495

ATLIKTŲ PROJEKTŲ

14

METŲ PATIRTIS