Švieslangiai puikiai dera prie šiuolaikinių pastatų dizaino ir leidžia originaliai išspręsti šviesos pralaidumo problemas bet kurios paskirties ir dydžio patalpose, bei mažina elektros energijos sąnaudas apšvietimui.

Daugiau šviesos, elektros energijos taupymas, praktiškumas
Mūsų gamybos arkiniams ir trikampiams švieslangiams kaip stiklinimo medžiaga naudojamas 6, 10, 16 arba 20 mm storio daugiasienis polikarbonatas, kuris montuojamas panaudojant specialius aliuminio profilius. Guminės tarpinės visiškai užtikrina švieslangio hidroizoliaciją. Medžiagų ir švieslangio formos parinkimas garantuoja nedidelį švieslangio svorį, o taip pat ir labai stabilią konstrukciją.

Stiklinimo medžiagos
Daugiasienis polikarbonatas yra aukštos kokybės stiklinimo medžiaga, kuri tinka pramoniniams pastatams. Ji yra labai stipri – beveik nesudaužoma, pasižymi geromis termoizoliacinėmis savybėmis bei geru šviesos pralaidumu. Ši medžiaga atspari ultravioletiniams (UV) spinduliams, todėl laikui bėgant nekeičia spalvos. Kiekvienos plokštės sekcijos galai yra užtaisomi specialia juosta, apsaugančia sekcijas nuo užteršimo.

Formos
Arkiniai, trikampiai.

Trikampiai švieslangiai Arkiniai švieslangiai

Savybės
Arkiniai švieslangiai pasižymi paprasta konstrukcija, leidžiančia saulės šviesai patekti pro ją iš visų pusių. Ši konstrukcija neginčytinai yra pati ekonomiškiausia. Trikampiai švieslangiai yra trikampės formos. Jų standartiniai nuolydžiai yra 30° arba 45° kampu, tačiau pagal pageidavimus galima gaminti ir kitų nuolydžių.

Paskirtis
Dėl savo pranašumų – palygint nedidelės kainos ir nesudėtingo surinkimo mūsų gamybos švieslangiai idealiai tinka pramoniniams pastatatams. Jie yra alternatyva stikliniams ir poliesteriniams švieslangiams. Kad neakintų tiesioginiai saulės spinduliai, pramoniniams pastatams mes rekomenduojame matinį polikarbonatą. Ne pramoniniuose pastatuose švieslangių polikarbonato rūšis parenkama pagal individualių projektų reikalavimus.

Renovacija
Dažnai renovavimo projektuose numatoma senus stiklinius arba poliesterinius stoglangius pakeisti naujais. Mūsų švieslangiai suteikia galimybę montuoti šias konstrukcijas ant senų švieslangių pamatų, taupant laiką ir palyginti nedidelėmis montavimo kainomis.

Ventiliacija
Jei yra reikalinga ventiliacija, tai ventiliaciniai mazgai montuojami į švieslangį. Langai gali būti atidaromi rankiniu, pneumatiniu arba elektriniu būdu.

Dūmų šalinimas
Gaisro atveju dūmai ir suodžiai dažnai sukelia didesnį pavojų ir nuostolius nei pati ugnis. Norint pašalinti dūmus ir suodžius, švieslangiuose galima įrengti dūmų ventiliavimo sistemas.